Tréninky
Muži "A" + "B" - úterý + pátek od 17:30
Dorost - středa + pátek od 17:00
Ml. žáci - úterý + čtvrtek od 17:00
Ml. + st. přípravka - čtvrtek 17:00






Rozpisy FC Nasavrky - podzim 2014     (ke stažení ve formátu DOCX)

Muži "A"
2. SK Sokol Prosetín - FC Nasavrky NE 17.8.2014 17:00 15:45
3. FC Nasavrky - SK Řečany nad Labem SO 23.8.2014 17:00 16:00
4. TJ Sokol Mnětice - FC Nasavrky NE 31.8.2014 14:00 12:45
5. FC Nasavrky - SK Zámrsk o.s. SO 6.9.2014 17:00 16:00
6. FC Nasavrky - TJ Sokol Rosice nad Labem SO 13.9.2014 17:00 16:00
7. SK Starý Máteřov - FC Nasavrky SO 20.9.2014 16:30 15:15
8. FC Nasavrky - TJ Sokol Sruby SO 27.9.2014 16:30 15:30
9. Sokol Dobříkov - FC Nasavrky SO 4.10.2014 16:00 14:30
10. FC Nasavrky - FK Proseč o.s. SO 11.10.2014 16:00 15:00
11. TJ Spartak Sezemice - FC Nasavrky SO 18.10.2014 15:30 14:00
12. FC Nasavrky - TJ Sokol Rohovládová Bělá SO 25.10.2014 14:30 13:30
1. FC Nasavrky - FC Libišany ÚT 28.10.2014 14:30 13:30
13. SK Chroustovice - FC Nasavrky SO 1.11.2014 14:00 12:45


Muži "B"
2. Sokol Žlebské Chvalovice - FC Nasavrky B SO 16.8.2014 17:00 15:45
3. FC Nasavrky B - SK Tuněchody B NE 24.8.2014 17:00 16:00
4. Luže B - FC Nasavrky B NE 31.8.2014 17:00 15:45
5. FC Nasavrky B - Sokol Jenišovice NE 7.9.2014 17:00 16:00
6. FC Nasavrky B - SK Vítanov B NE 14.9.2014 17:00 16:00
7. FK Kameničky B - FC Nasavrky B SO 20.9.2014 16:30 15:15
8. FC Nasavrky B - SK Ronov n. D. B NE 28.9.2014 16:30 15:30
9. SK Chroustovice B - FC Nasavrky B NE 5.10.2014 16:00 14:45
10. FC Nasavrky B - Mezilesí Načešice B NE 12.10.2014 16:00 15:00
11. Tatran Míčov - FC Nasavrky B SO 18.10.2014 15:30 14:15
12. FC Nasavrky B - Sokol Krouná B NE 26.10.2014 14:30 13:30
13. TJ Městec - FC Nasavrky B NE 2.11.2014 14:00 12:45
1. FC Nasavrky B - 1. FC Bojanov NE 9.11.2014 14:00 13:00


Dorost
1. Nasavrky/Ctětín - SK Vítanov SO 6.9.2014 10:30 9:30
2. Ronov/Třemošnice B - Nasavrky/Ctětín SO 13.9.2014 10:00 (Ronov) 8:45
3. Nasavrky/Ctětín - Kameničky/Hlinsko B SO 20.9.2014 10:30 9:30
4. SK Dřenice - Nasavrky/Ctětín SO 27.9.2014 16:30 15:30
5. Nasavrky/Ctětín - Chroustovice/Moravany B SO 4.10.2014 10:30 9:30
6. Nasavrky/Ctětín - Rosice/Hrochův Týnec SO 11.10.2014 10:30 9:30
7. FC Zaječice - Nasavrky/Ctětín NE 19.10.2014 13:00 12:00
8. SK Vítanov - Nasavrky/Ctětín NE 26.10.2014 10:00 9:00
9. Nasavrky/Ctětín - Ronov/Třemošnice B SO 1.11.2014 10:30 9:30
10. Kameničky/Hlinsko B - Nasavrky/Ctětín NE 9.11.2014 10:00 (Kameničky) 8:45


Mladší žáci
1. SK Holcim Prachovice - Nasavrky/Ctětín NE 7.9.2014 10:00 8:45
2. Nasavrky/Ctětín - SK Chrast SO 13.9.2014 9:00 8:00
3. FK Proseč o.s. - Nasavrky/Ctětín NE 21.9.2014 10:00 8:45
4. Nasavrky/Ctětín - T. Kamenice/H. Bradlo SO 27.9.2014 9:00 8:00
5. Vítanov/Kameničky - Nasavrky/Ctětín NE 5.10.2014 10:00 (Vítanov) 9:00
6. TJ Tatran Miřetice - Nasavrky/Ctětín NE 12.10.2014 10:00 9:00
7. Nasavrky/Ctětín - TJ Orel SO 18.10.2014 9:00 8:00
8. TJ Sokol Svratouch - Nasavrky/Ctětín NE 26.10.2014 10:00 8:45
11. Nasavrky/Ctětín - SK Ronov n. D. ÚT 28.10.2014 9:00 8:00
9. Nasavrky/Ctětín - Luže SO 1.11.2014 9:00 8:00
10. FC Zaječice - Nasavrky/Ctětín SO 8.11.2014 10:00 9:00


Starší přípravka
2. Kameničky - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Načešice
NE 14.9.2014 10:00
NE 14.9.2014 11:00
9:00
Heřmanův Městec
3. Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice
Proseč - Nasavrky/Ctětín
NE 21.9.2014 9:00
NE 21.9.2014 11:00
8:15
Nasavrky
4. Stolany - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Miřetice
NE 28.9.2014 10:00
NE 28.9.2014 11:00
9:00
Miřetice
5. Nasavrky/Ctětín - Miřetice
Prosetín/Holetín - Nasavrky/Ctětín
NE 5.10.2014 9:00
NE 5.10.2014 11:00
8:15
Nasavrky
6. Chrast - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice
NE 12.10.2014 9:00
NE 12.10.2014 10:00
8:00
Chrast
7. Nasavrky/Ctětín - Dřenice NE 19.10.2014 11:00 9:00
Dřenice
8. Nasavrky/Ctětín - Prosetín/Holetín
Vítanov - Nasavrky/Ctětín
NE 26.10.2014 9:00
NE 26.10.2014 11:00
8:15
Nasavrky
9. Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice SO 1.11.2014 11:00 9:00
Hrochův Týnec


Mladší přípravka
2. Rváčov/Hlinsko B - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Načešice
NE 14.9.2014 10:00
NE 14.9.2014 11:00
9:00
Heřmanův Městec
3. Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice
Proseč - Nasavrky/Ctětín
NE 21.9.2014 9:00
NE 21.9.2014 11:00
8:15
Nasavrky
4. Tuněchody Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Miřetice
NE 28.9.2014 10:00
NE 28.9.2014 11:00
9:00
Miřetice
5. Nasavrky/Ctětín - Miřetice
Prosetín/Holetín - Nasavrky/Ctětín
NE 5.10.2014 9:00
NE 5.10.2014 11:00
8:15
Nasavrky
6. Chrast - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice
NE 12.10.2014 9:00
NE 12.10.2014 10:00
8:00
Chrast
7. Ronov - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Dřenice
NE 19.10.2014 10:00
NE 19.10.2014 11:00
9:00
Dřenice
8. Nasavrky/Ctětín - Prosetín/Holetín
Vítanov - Nasavrky/Ctětín
NE 26.10.2014 9:00
NE 26.10.2014 11:00
8:15
Nasavrky
9. Horní Bradlo - Nasavrky/Ctětín
Nasavrky/Ctětín - Hr. Týnec/Chroustovice
SO 1.11.2014 10:00
SO 1.11.2014 11:00
9:00
Hrochův Týnec




Plán akcí pořádaných FC Nasavrky v roce 2014:

Pingpongový turnaj – sobota 15. března 2014
Pálení čarodějnic – středa 30. dubna 2014
Cyklistický výlet – čtvrtek 8. května 2014
Přivítání prázdnin (dětský den) – sobota 28. června 2014
Tenisový turnaj – sobota 5. červenec 2014
Fotbalový turnaj + zábava (Veřejnej Bigbít) – sobota 26. července 2014
Drakiáda – sobota 4. října 2014
Nohejbalový turnaj trojic v hale (tělocvična ZŠ) – sobota 27. prosince 2014 (*)
Fotbalový ples – leden/únor 2015

(*) Termíny označené hvězdičkou jsou předběžné, mohou se případně změnit.






Budeme rádi za jakékoliv Vaše připomínky či náměty, které můžete zasílat na emailovou adresu fcnasavrky@gmail.com.


Následující zápasy

sobota 4.10.2014
16:00

Sokol Dobříkov

FC Nasavrky


neděle 5.10.2014
16:00

SK Chroustovice B

FC Nasavrky B


sobota 4.10.2014
10:30

Nasavrky/Ctětín
(dorost)

Chroustovice/ Moravany B
(dorost)


neděle 5.10.2014
10:00

Vítanov/Kameničky
(ml. žáci)

Nasavrky/Ctětín
(ml. žáci)






Poslední zápasy

sobota 27.9.2014
2:1 (1:1)

FC Nasavrky

TJ So Sruby


neděle 28.9.2014
4:2 (3:1)

FC Nasavrky B

SK Ronov n. D. B


sobota 27.9.2014
1:8 (1:1)

SK Dřenice
(dorost)

Nasavrky/Ctětín
(dorost)


sobota 27.9.2014
1:2 (1:0)

Nasavrky/Ctětín
(ml. žáci)

Trh. Kamenice/ Hor.Bradlo
(ml. žáci)